Senior Selection – Saturday 14th September

1st XI Home – Darley I

T. Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, W.Long, S.Old , J.Horne, C.Clark, G.Squires, R.Atkinson (Wkt), I.Giddings, J.Ross
Scorer: Sandra Gill

Meet 11.45pm – Ground

2nd XI Away – Harrogate IV

N.Kenyon (Capt.), G.Marston, M.Abram, T.Lawson, T.Giddings, M.Kenyon, B.Hope, S.Clancy, P.Lawson, C.Horne, N.Ross.
Scorer: Will Giddings

Meet 12.00pm – Castle

Matches will commence 1.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

Senior Selection – Saturday 17th August

1st XI Away – Bishop Thornton:

T. Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, W.Long, S.Old , J.Horne, J.Warwick, P.Fletcher, R.Atkinson (Wkt), G.Squires, N.Ross
Scorer: Sandra Gill

Meet 12.15pm – Castle

2nd XI Home – Pateley Bridge II

N.Kenyon (Capt.), G.Marston ,T.Lawson, D.Kavanagh, M.Kenyon, S.Ward, S.Clancy
C Woodward, P.Lawson, D.Kavanagh, , O.Wootton.
Scorer: Will Giddings

Meet 12.45pm – Ground

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

Senior Selection – Saturday 3rd August 2013

1st XI Home – Helperby:

T. Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, W.Long, S.Old , C.Clark, T.Lawson, J.Ross, R.Atkinson (Wkt), G.Squires, N.Ross, Scorer: Sandra Gill

Meet 12.45pm – Ground

2nd XI Away – Ripley II

N.Kenyon (Capt.), G.Marston ,M.Abram, D.Kavanagh, M.Kenyon,
C Woodward, P.Lawson, D.Kavanagh, S.Ward, O.Wootton, W.Giddings,
Scorer: Simon Giddings

Meet 12.15pm – Castle

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

Senior Selection – Saturday 27th July 2013

1st XI Home – Blubberhouses:

T. Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, W.Long, S.Old , P.Fletcher, T.Lawson, J.Ross, R.Atkinson (Wkt), I.Giddings, N.Ross,
Scorer: Sandra Gill

Meet 12.45pm – Ground

2nd XI Away – Blubberhouses II

N.Kenyon (Capt.), G.Marston ,M.Abram, D.Kavanagh, M.Kenyon, K.Thompson, P.Lawson, B.Hope, S.Clancy, O.Wootton,T.Giddings,
Scorer: Will Giddings

Meet 12.15pm – Castle

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

 

Senior Selection – Saturday 20th July

1st XI Away – Goldsborough:

T. Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, W.Long, S.Old , P.Fletcher, G.Squires, J.Ross, R.Atkinson (Wkt), I.Giddings, C.Clark, Scorer: Sandra Gill

Meet 12.30pm – Castle

2nd XI Home – Thornton Watlass

N.Kenyon (Capt.), G.Marston ,S.Ward, M.Kenyon, K.Thompson, P.Lawson, C.Woodward, T.Lawson, N.Ross,T.Giddings, P.Old, Scorer: Will Giddings

Meet 12.45pm – Ground

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

BBQ will follow at home!!!

Senior Selection – Saturday 6th July

1st XI Away – Darley:

T. Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, R.Atkinson (Wkt), W.Long, I.Giddings, S.Old , J.Warwick, J.Ross, C.Clark, C.Horne Scorer: Sandra Gill

Meet 12.15pm – Castle

2nd XI Home – Harrogate IV

N.Kenyon (Capt.), G.Marston , M.Abram, M.Kenyon, K.Thompson, S.Clancy, S.Ward, P.Old, C.Woodward, T.Giddings, N.Ross Scorer: Will Giddings

Meet 12.45pm – Ground

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

Senior Selection – Saturday 8th June

1st XI Away – Masham:

P.Gannon, J.Roberts, R.Atkinson (Wkt), W.Long, P.Fletcher, S.Old , C.Clark, J.Horne, C.Horne, I.Giddings, G.Squires
Scorer: Sandra Gill

Meet 12.00pm – Castle

2nd XI Home – South Kilvington

G.Marston (Capt.), M.Abram, M.Kenyon, K.Thompson, T.Giddings, J.Westerman, O.Wootton, C.Graham-Rack, P.Old, S.Ward, N.Ross
Scorer: Will Giddings

Meet 1.00pm – Ground

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

Senior Selection Saturday 18th May

1st XI Away – Helperby:

T.Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, R.Atkinson (Wkt), W.Long, P.Fletcher, G.Squires, C.Clark, J.Horne, S.Ward, N.Ross
Scorer: Sandra Gill

Meet 12.15pm – Castle

2nd XI Home – Ripley II

A.Cox (Capt.), C.Woodward, M.Abram, D.Kavanagh, M.Kenyon,  K.Thompson, T.Giddings, S.Clancy, I.Giddings, M.Purvis. C.Graham-Rack
Scorer Will Giddings

Reserves: S.Crowe

Meet 12.45pm – Ground

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!

Senior Selection Saturday 11th May

1st XI Away – Blubberhouses:

T.Clark (Capt.), P.Gannon, J.Roberts, R.Atkinson (Wkt), W.Long, P.Fletcher, G.Squires, C.Horne, C.Clark, J.Horne, S.Ward- Scorer: Sandra Gill

Meet 12.15pm – Castle

2nd XI Home – Blubberhouses II:

G.Marston (Capt.), C.Woodward, P.Old, P.Lawson M.Kenyon,  N.Ross, K.Thompson, T.Giddings, S.Clancy, I.Giddings, S.Crowe
Scorer W.Giddings

Reserves: C.Graham-Rack, M.Purvis

Meet 12.45pm – Ground

Matches will commence 2.00pm. – Good Luck To Both Teams!!